SWAMPDEER HD PRO 4-16X44 SF TÜFEK DÜRBÜNÜ
Marka
Stok Kodu
HDPRO4-16X44
9.809,06 TL
882,82 TL'den başlayan taksitlerle!
Havale Fiyatı
9.318,60 TL
TEKNİK ÖZELLİKLER
MODEL HD PRO 4-16X44SF FFP
BÜYÜTME ORANI 4-16X
ODAK DÜZLEMİ Birinci Odak Düzlemi (FFP)
GÖRÜŞ ALANI 5.2° - 1.3°
GÖZ MESAFESİ (MM) 80-70
OBJEKTİF ÇAPI 44MM
TÜP ÇAPI 30MM
KLİK DEĞERİ 0.1 MRAD
AYAR DÜĞMELERİ Kilitlenebilir Turret
AYDINLATMA Yok
MENZİL AYAR ARALIĞI (YÜKSEKLİK) ±30 MOA / (±8.5 MRAD)
MENZİL AYAR ARALIĞI (YAN) ±30 MOA / (±8.5 MRAD)
ÜRÜN AĞIRLIĞI (GRAM) 650G
UZUNLUK (MM) 330MM
DARBE DAYANIMI 1500G
SU GEÇİRMEZLİK Var
HD PRO 4-16X44SF FFP DÜRBÜN
HD PRO 4-16X44SF FFP, profesyonel kullanıcılar için tasarlanmış birinci odak düzlemli (FFP) bir dürbümdür. 4-16X büyütme oranı ve 44mm objektif çapıyla geniş bir görüş alanı sunar. Kilitlenebilir turret özelliği ve 0.1 MRAD klik değeri ile hassas ayar yapabilme imkanı sağlar. Su geçirmez ve darbe dayanıklı yapısıyla zorlu koşullarda güvenle kullanılabilir.