SWAMPDEER TK PRO 1.2-6X24IR TÜFEK DÜRBÜNÜ
Marka
Stok Kodu
TK PRO 1.2-6X24IR
6.128,27 TL
551,54 TL'den başlayan taksitlerle!
Havale Fiyatı
5.821,86 TL
TK PRO 1.2-6X24IR dürbünü, hassasiyeti yeniden tanımlıyor ve başarınızı zirveye taşıyor!
Detaylar:
  • Büyütme (Zoom): 1.2X-6X
  • Objektif Lens Çapı: 24mm
  • Göz Merceği Çapı: 34mm
  • Tüp Çapı: 30mm
  • Ürün Uzunluğu: 230mm
  • Ürün Genişliği: 70mm
  • Ürün Yüksekliği: 53mm