T. BARSKA NATURESCAPE10X25 ROOF,Kompakt El Dürbünü
Kategori
Marka
Stok Kodu
av_910.AB11176
%8
2.136,26 TL
2.322,02 TL
192,26 TL'den başlayan taksitlerle!
BARSKA NATURESCAPE10X25 ROOF, Kompakt El Dürbünü
  • Büyütme 10×
  • Objektif Lens 25mm
  • Prizma Tipi Roof
  • Prizma Cam BK-7
  • Exit Pupil 2.5 mm
  • Optik Kaplama Tamamen çok katmanlı
  • Odaklama Sistemi Merkezi
  • Görüş Alanı (ft 1000yds/m1000m) 284/95
  • Yakın Odak (ft/m) 16.04/5
  • Göz Kurtarma 15.8 mm